Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Akcja ta ma na celu obdarowanie najbardziej potrzebujących. Z reguły obdarowani zostają podopieczni z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez ss. Służebniczki NMP
w Brzesku – Brzezowiec (wiek od 3 lat do 70) oraz rodziny z terenu miasta, które znikąd nie mają pomocy.

Brzeska Rodzina Kolpinga proponuje różne rodzaje pomocy – zbiórkę odzieży używanej (w dobrym stanie), obuwie, książki, materiały piśmienne, słodycze, owoce zabawki itp. Jeżeli w domu nie ma takich rzeczy bo np.: zostały już rozdane – to można kupić coś nowego za niewielkie pieniądze np.: ciepłe skarpety, szaliki, czapki, swetry, środki czystości, pampersy. Wszelkie zebrane dobra należy dostarczyć do Rodziny Kolpinga mieszczącej się w małym budynku w podwórku „starego szpitala” wejście od ulicy Ogrodowej I piętro do sekretariatu w godz. od (9.00-15.00) do dnia 22.XII.2014r.

Organizator Akcji „Podarujmy Dzieciom Gwiazdkę” - Emilia Zydroń

Wszystkim tym, którzy przyczynią się do radośniejszych dni tych osób, które zostaną obdarowane Waszymi prezentami pragnę z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesłać życzenia – Niech od Eucharystycznego Żłóbka spłyną obfite łaski i moce na teraz, i na zawsze. Niech w ten święty i cichy wieczór spełnią się wszystkie marzenia niełatwe, by każdy mógł zjeść swoją kromkę szczęścia! Życzę odwagi w ujarzmianiu szarej codzienności, a nade wszystko życzę zdrowia.

Grudzień – Boże Narodzenie 2014r.

Brzeska Rodzina Kolpinga

Sunday the 13th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews