Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Przedszkolaki: 

  1. Serduszka Faustynki PP z oddziałami integracyjnymi im. Św. S. Faustyny Brzesko
  2. Przedszkolne Nutki PP nr 10 Brzesko
  3. Przedszkolacy z siódemki PP nr 7 Brzesko
  4. Przyjaciele Jezuska PP Parafialne Mokrzyska 

Dzieci młodsze 1-3: 

  1. Dominika Kraj PSP nr 2 Brzesko
  2. Oliwia Białek ZS Borzęcin
  3. Patryk Ledziński ZS Wola Dębińska
  4. Maksymilian Przepiórka GOK Borzęcin
  5. Dominik Mietła PSP Mokrzyska
  6. Wiktoria Kica Parafia Św. Jakuba Brzesko
  7. Emilia Górka PSP nr 3 Brzesko 

 Dzieci starsze 4-6: 

  1. Milena Kuta Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  2. Kinga Gurgul ZSP Dębno
  3. Maria Czaja GOK Borzęcin
  4. Angelika Duda Parafia Borzęcin
  5. Weronika Pajor MOK Brzesko
  6. Anastazja Biernat PSP nr 2 Brzesko
  7. Kinga Dorosz PSP nr 2 Brzesko
  8. Julia Kuras PSP Mokrzyska
  9. Maria Mikołajek PSP nr 3 Brzesko
  10. Zuzanna Patulska PSP nr 3 Brzesko
  11. Karolina Stolarz PSP w Borzęcinie Dolnym
  12. Weronika Czesak PSP w Borzęcinie Dolnym 

Dzieci starsze 4-6 zespoły: 

  1. Ilios Świetlica Wiejska w Biesiadkach, GOK Gnojnik
  2. Borzęckie Słowiki, PSP w Borzęcinie Dolnym 

 Gimnazjum–soliści 

  1. Emilia Gawenda PG nr 2 Brzesko
  2. Aneta Wesołowska PG Borzęcin
  3. Justyna Duda PG Borzęcin
  4. Daria Reczek PG Jadowniki
  5. Anna Szczecina Parafia Ryde Rysie
  6. Franciszek Podłęcki PG nr 1Brzesko
  7. Mariola Duda PG nr 1 Brzesko
  8. Natalia Zając PG Gnojnik
  9. Klaudia Kozioł Parafia Borzęcin
  10. Karolina Mocię PG nr 2 Brzesko
  11. Justyna Chrapusta PG Jadowniki
  12. Izabela Sacha PG Jadowniki
  13. Karolina Płaneta ZS Publiczne Gimnazjum Wola Dębińska
  14. Patrycja Mytnik ZS Publiczne Gimnazjum Wola Dębińska
  15. Agnieszka Marmol Parafia Św. Jakuba Brzesko
  16. Aleksandra Pacura Parafia Św. Jakuba Brzesko 

 Gimnazjum zespoły 

  1. Cezar CK Gnojnik
  2. Chór PG nr 1Brzesko
  3. Discantus PG nr 2 Brzesko 

 Ponadgimnazjalni – soliści 

  1. Jędrzej Rosa MOK Brzesko
  2. Agnieszka Pacura ZSP nr 1 Brzesko
  3. Joanna Pajor Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  4. Patrycja Duda Parafia Borzęcin
  5. Aneta Kural Parafia Dębno
  6. Sara Widła Parafia Miłosierdzia Bożego Brzesko
  7. Julia Pabian Parafia Szczepanów 

 Ponadgimnazjalne – zespoły 

  1. Note Dei Parafia Szczepanów
  2. Chór SM I stopnia Brzesko 

 Program Przesłuchań w ramach Konkursu zostanie umieszczony na internetowej stronie parafialnej www.jakub.bwi.pl pod zakładką Konkurs (logo Konkursu)  21.01.2015 r. 

 P.S. W związku z moim przeoczeniem trzech kart zgłoszeniowych, które powinny się znaleźć w liście zakwalifikowanych -  w tym roku będą 53 Podmioty Wykonawcze. 

Ks. Jacek Walczyk

 

Sunday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews