Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

17 maja 2015r. nasza parafia przeżywała uroczystość I Komunii św. dzieci z klas drugich. Po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc przyjęło 96 dzieci.
Przy okazji serdecznie dziękujemy ks. mgr Jackowi Walczykowi za przygotowanie dzieci komunijnych. Pragniemy także zaznaczyć, że 30 dzieci z naszej parafii, przeważnie mieszkających na ul.Ogrodowej i Kościuszki, już przystąpiło do I Komunii w parafii Miłosierdzia Bożego, ze względu na to, że tam chodzą do szkoły. Bardzo prosimy rodziców tych dzieci, aby, gdy będzie ogłoszony nabór do wspólnot dziecięcych naszej parafii, tj. do ministrantów, scholki, Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci i Kolędników misyjnych, pamiętali, że dzieci te należą do naszej parafii i w tej parafii powinny się zaangażować.
Zapraszamy do zobaczenia naszej fotogalerii - zdjęcia: ks.Marian Kostrzewa

Monday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews