Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

MÓWI MATKA TERESA Z KALKUTY: „Adwent podobny jest do wiosny. Bóg przychodzi jako małe dziecko, tak bardzo potrzebuje swej Matki. Zobaczmy, dotknijmy wielkości ukrytej w głębi ich pokory, pokory Jezusa i Maryi. Jeśli naprawdę pragniemy, aby Bóg nas napełnił, musimy przez pokorę ogołocić się ze wszystkiego co jest w nas egoizmem (...).

Gdzie zaczyna się miłość? W domu. Uczmy się kochać w naszej rodzinie . W naszej rodzinie mogą być bardzo biedni ludzie, a my ich nie dostrzegamy. Nie mamy czasu, by się do siebie uśmiechnąć, brak nam czasu na chwilę rozmowy ze sobą. Wnieśmy do naszego domu miłość i czułość, a od razu spostrzeżemy różnicę. (...)

Spraw by Twój dom, twoja rodzina stały się drugim Nazaretem, w którym zapanuje miłość, pokój i jedności; miłość bowiem zaczyna się w domu. Musisz być nadzieją na wieczne szczęście twojej żony, męża, dziecka, dla twojego dziadka, babci, dla wszystkich, którzy są z Tobą związani (...).

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ.

Monday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews