Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Termin: 7-9.10.2016r.

Gdzie: Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie koło Tarnowa

Prowadzący: ks. Zbigniew Szostak oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Marka ze Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA

Zapisy: www.krakow.galilea.pl

Czym jest kurs Nowe Życie?

To niezwykły kurs prowadzony w 67 krajach, który nadał sens i cel życiu wielu tysiącom osób.

 Po raz pierwszy organizowany przez Wspólnotę Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea"  i  Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Marka na terenie diecezji tarnowskiej. To piękne dzieło, które chce Pan Jezus ofiarować tym, którzy go nie przeżyli. Realizowany  już od lat w wielu miejscach  świata w ramach głównego celu naszej Wspólnoty jakim jest ewangelizacja.

Kurs Nowe Życie to  czas spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

W czasie tych dni będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.  Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. 

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Dla kogo?

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną:
- poznać Boga żywego, działającego, realnego
- zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia, wyzwala i umacnia
- utwierdzić się w przekonaniu, że Bóg istnieje
- zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor
- pozwolić Bogu „dotknąć” swojego serca

Monday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews