Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Autor: ks. Maciej Biedroń

6 października po zakończonych uroczystościach podniesienia kościoła św. Jakuba Apostoła w Brzesku do godności Sanktuarium grupa pielgrzymów z naszej parafii wyruszyła wraz z księdzem Maciejem do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Bochni.

Właśnie z tej racji, że w naszej parafii miały miejsce tak historyczne uroczystości, udaliśmy się do Bochni nie pieszo, lecz autokarem. W Bochni uczestniczyliśmy w Mszy Świętej, a następnie w procesji różańcowej wokół Bazyliki. Matce Bożej Różańcowej powierzyliśmy całą naszą parafię i pielgrzymów, którzy przybywali i będą przybywać do nowego Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

Monday the 20th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews