Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Drodzy Pielgrzymi grupy 8 świętego Stanisława BM!

Do PPT na Jasną Górę pozostało coraz mniej czasu. Dlatego przypominamy, że zapisy we własnych parafiach trwają do 5 sierpnia, potem taka możliwość będzie tylko w parafii św Jakuba apostoła w Brzesku, w godzinach urzędowania kancelarii 7.30 do 8.00 i od 16.30 do 18.00 oraz w dniu spotkania przed pielgrzymką, które będzie miało miejsce 9 sierpnia w piątek o godz.18.00.

Ponadto w Brzeskiej Farze na końcu ławek została umieszczona skrzynka na intencje duchowych pielgrzymów, którzy z różnych przyczyn nie mogą fizycznie pielgrzymować do JASNOGÓRSKIEJ PANI. Jeżeli ktoś chce aby w jego intencji modlono się w czasie pielgrzymki to może złożyć swoje intencje, dziękczynienia i prośby do 15 sierpnia włącznie do tej skrzynki. Prośby te będą każdego dnia polecane Matce Bożej i Jezusowi oraz omadlane prze pielgrzymów. 
Serdecznie zachęcam do składania intencji i do zapisów i pielgrzymowania z grupą 8, a także zapoznaniem się z poniższymi informacjami - Z Chrystusowym pozdrowieniem ks. Łukasz.

Kliknij, aby powiększyć.

A oto film z zeszłorocznej pielgrzymki w brzeskiej Ósemce.

Wednesday the 28th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews