Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Kościół pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku

Foto: ks.Jacek Walczyk
W uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas Mszy św. o godz. 9.00 przedstawiciele naszej parafialnej wspólnoty podziękowali ks. Wojciechowi Jurkowskiemu za dotychczasową, dwuletnią i gorliwą posługę w naszej parafii. Była to również okazja, aby zapewnić Go o modlitwie, w której będziemy Mu wypraszać potrzebne łaski na nowej parafii, którą obejmuje jako ks.Administrator.
W tym dniu parafianie nie zapomnieli także o ks.Proboszczu Józefie, którego posługa w brzeskiej farze trwa już 10 lat. I On został zapewniony o wsparciu modlitewnym i zawierzony opiece patronki naszej parafii Maryi, na dalsze lata posługi.

Sunday the 19th - Custom text here - Powered by Joomla! | Designed by Hostgator Reviews